صفحه اصلی
مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری ابن سینا

AIC
مركز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مكرر ابن سینا جهاد دانشگاهی، كه اولین مركز در این زمینه در کشور می باشد، با همكاری مشترك مركز ART دانشگاه UKSH لوبك آلمان در پاییز ۱۳۸۲ با هدف رفع نیازهای تحقیقاتی پژوهشگاه ابن سینا و راهگشایی در درمان‌های ناباروری و سقط مکرر فعالیت خود را آغاز كرد.

پژوهشکده نانوبیوتکنولوژی

MARC
پس از اخذ موافقت قطعی تأسیس مركز تحقیقات نانوتكنولوژی زیستی در تاریخ ۱۹/۱۰/۱۳۸۶ از سوی شورای گسترش دانشگاه‌های علوم پزشكی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشكی، مجوز تأسیس پژوهشكده نانوبیوتكنولوژی نیز از سوی هیأت امنای جهاد دانشگاهی در تاریخ ۱۷/۸/۱۳۸۷ صادر گردید.

پژوهشکده مونوکلونال آنتی بادی

MARC
پژوهشكده آنتی‌بادی منوكلونال، با هدف ارائه خدمات تولیدی و پژوهشی در زمینه آنتی‌بادی‌های منوكلونال درسال ۱۳۷۹ تأسیس شد. این پژوهشكده به منظور ایجاد پایگاهی جهت فعالیتهای پژوهشی و تولیدی در زمینه سلول‌های انسانی و حیوانی مولد آنتی‌بادی‌های منوكلونال، گامی بلند را به سوی توسعه علمی و صنعتی كشور برداشته است.

پژوهشکده بیوتکنولوژی تولیدمثل

RBRC
مركز تحقیقات بیولوژی و بیوتكنولوژی تولیدمثل و نازایی در سال ۱۳۷۷، به همت جمعی از متخصصان علوم پایه پزشكی و درمان ناباروری، با تصویب هیأت امنا جهاد دانشگاهی تأسیس شد. در تاریخ ۱۹/۴/۷۸، مجوز تأسیس، به استناد رأی شورای گسترش دانشگاه‌های علوم پزشكی وزارت بهداشت، از سوی وزیر محترم وقت، صادر شد.

 
معرفی پژوهشگاه فناوری های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی- ابن سینا

پژوهشگاه فناوری های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی - ابن سینا با هدف دستیابی به دانش فنی در زمینه فناوری‌های نوین زیستی از طریق انجام طرح‌های مطالعاتی و پژوهشی آزمایشگاهی و بالینی، از سال ۱۳۷۷ فعالیت خود را آغاز کرد.

این پژوهشگاه شامل پژوهشکده های بیوتكنولوژی تولید مثل، آنتی‌بادی منوكلونال و نانوبیوتكنولوژی، مرکز رشد زیست فناوری پزشکی و مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر است.

آخرین به روز رسانی در يكشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۰۰
ادامه مطلب...
 
معرفی مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری ابن سینا

مركز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مكرر ابن سینا جهاد دانشگاهی، كه اولین مركز تخصصی درمان سقط مكرر در كشور است، با همكاری مشترك مركز ART دانشگاه UKSH لوبك آلمان در پاییز 1382 با هدف رفع نیازهای تحقیقاتی پژوهشگاه ابن سینا و راهگشایی در درمان‌های ناباروری و سقط مکرر فعالیت خود را آغاز كرد.

آخرین به روز رسانی در چهارشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۶
ادامه مطلب...
 
مرکز رشد فناوری سلامت ابن سینا

 

گزارش اجمالی از مرکز رشد فناوری سلامت ابن سینا

پژوهشگاه ابن سینا از سال 1377 تاسیس گردید و با توجه به توانمندیها و پتانسیل تجهیزاتی وکادر تخصصی پیشرفته موجود در این پژوهشگاه موفق به کسب موافقت اصولی جهت راه اندازی مرکز رشد زیست فناوری ابن سینا در سال 1388 گردید.

آخرین به روز رسانی در يكشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۳۵
ادامه مطلب...
 


 

استخدام

جهت ثبت فرم آنلاین استخدام و در صورت بازبودن سیستم برای متقاضیان کار در پژوهشگاه ابن سینا و یا مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا، خواهشمند است به لینک زیر مراجعه فرمایید.

فرم استخدام

گروه پژوهشی جدید

آگهی
مهندسی بافت و پزشکی بازساختی

اخبار مهم

سرویس ایمیل

آگهی

ورود اعضای سایتآمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز51
mod_vvisit_counterدیروز371
mod_vvisit_counterاین هفته781
mod_vvisit_counterاین ماه6251

حاضرین در سایت

 53 مهمان حاضر

لینک به سایت