صفحه اصلی
مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری ابن سینا

AIC
مركز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مكرر ابن سینا جهاد دانشگاهی، كه اولین مركز در این زمینه در کشور می باشد، با همكاری مشترك مركز ART دانشگاه UKSH لوبك آلمان در پاییز ۱۳۸۲ با هدف رفع نیازهای تحقیقاتی پژوهشگاه ابن سینا و راهگشایی در درمان‌های ناباروری و سقط مکرر فعالیت خود را آغاز كرد.

پژوهشکده نانوبیوتکنولوژی

MARC
پس از اخذ موافقت قطعی تأسیس مركز تحقیقات نانوتكنولوژی زیستی در تاریخ ۱۹/۱۰/۱۳۸۶ از سوی شورای گسترش دانشگاه‌های علوم پزشكی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشكی، مجوز تأسیس پژوهشكده نانوبیوتكنولوژی نیز از سوی هیأت امنای جهاد دانشگاهی در تاریخ ۱۷/۸/۱۳۸۷ صادر گردید.

پژوهشکده مونوکلونال آنتی بادی

MARC
پژوهشكده آنتی‌بادی منوكلونال، با هدف ارائه خدمات تولیدی و پژوهشی در زمینه آنتی‌بادی‌های منوكلونال درسال ۱۳۷۹ تأسیس شد. این پژوهشكده به منظور ایجاد پایگاهی جهت فعالیتهای پژوهشی و تولیدی در زمینه سلول‌های انسانی و حیوانی مولد آنتی‌بادی‌های منوكلونال، گامی بلند را به سوی توسعه علمی و صنعتی كشور برداشته است.

پژوهشکده بیوتکنولوژی تولیدمثل

RBRC
مركز تحقیقات بیولوژی و بیوتكنولوژی تولیدمثل و نازایی در سال ۱۳۷۷، به همت جمعی از متخصصان علوم پایه پزشكی و درمان ناباروری، با تصویب هیأت امنا جهاد دانشگاهی تأسیس شد. در تاریخ ۱۹/۴/۷۸، مجوز تأسیس، به استناد رأی شورای گسترش دانشگاه‌های علوم پزشكی وزارت بهداشت، از سوی وزیر محترم وقت، صادر شد.

 
معرفی مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری ابن سینا

دست اندر کاران این مركز بر این باورند كه ارائه خدمات در بخش ناباروری و سقط مكرر می‌بایست به‌طور كامل، دقیق و یكجا (One Step Clinic) انجام گیرد تا ضمن ایجاد تسریع در روند تشخیص و درمان، ارتقاء كیفیت، حصول بهترین نتیجه و رضایت زوج‌های مراجعه كننده را تأمین نماید. از این‌رو، این مركز‌ خدمات تشخیصی و درمانی خود را برای اولین بار در کشور در قالب شش كلینیك فوق تخصصی درمان ناباروری، درمان سقط مكرر، درمان‌های جایگزین، بررسی سلامت جنین، آندومتریوز و كنترل بارداری‌های پر خطر (پره ناتولوژی)، سلامت جنسی، 8 بخش پاراکلینیکی و آزمایشگاهی و 8 گروه مشاوره ای به انجام می رساند.

از آنجایی که سلامت جنسی یکی از جنبه های تفکیک ناپذیر سلامت باروری محسوب می شود، کلینیک سلامت جنسی به منظور ارائه خدمات جامع، از زمستان سال 1390 فعالیت خود را در مرکز فوق تخصصی ابن سینا آغاز نمود. در این کلینیک به ارائه خدمت در حوزه مشکلات و اختلالات جنسی، بیماری های قابل انتقال از راه تماس جنسی و به طور موکد عفونت های ناشی از هرپس ویروس ها پرداخته می شود.

از جمله توانمندی‌های این مرکز، طراحی ، نصب و بهره برداری اختصاصی از سیستم جامع مدیریت اطلاعات بیماران نابارور، (ICTS) ، برای اولین بار در كشور است.

 

رییس مرکز: دکتر سید علی آذین

مدیر مرکز: دکتر بهزاد قربانی

 

اطلاعات بیشتر در پایگاه اینترنتی مرکز به نشانی www.avicennaclinic.ir

شماره تلفن مرکز : 23519 021

آخرین به روز رسانی در چهارشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۶
 


 

استخدام

جهت ثبت فرم آنلاین استخدام و در صورت بازبودن سیستم برای متقاضیان کار در پژوهشگاه ابن سینا و یا مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا، خواهشمند است به لینک زیر مراجعه فرمایید.

فرم استخدام

گروه پژوهشی جدید

آگهی
مهندسی بافت و پزشکی بازساختی

اخبار مهم

سرویس ایمیل

آگهی

ورود اعضای سایتآمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز51
mod_vvisit_counterدیروز371
mod_vvisit_counterاین هفته781
mod_vvisit_counterاین ماه6251

حاضرین در سایت

 44 مهمان حاضر

لینک به سایت