صفحه اصلی مرکز درمان ناباروری
پروژه تاسیس پالایشگاه پلاسما
پروژه ملی تولید جنین تعیین جنسیت شده گاو
شرکت دانش بنیان پارس سینا یاخته (وابسته به مرکز رشد فناوری سلامت ابن سینا)
مجتمع تولید آنتی بادی های منوکلونال درمانی
مدیر: دکتر یونس مدبری صابر
آگهی
آگهی
آگهی
معرفی مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری ابن سیناPDFچاپ

مركز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مكرر ابن سینا جهاد دانشگاهی، كه اولین مركز تخصصی درمان سقط مكرر در كشور است، با همكاری مشترك مركز ART دانشگاه UKSH لوبك آلمان در پاییز 1382 با هدف رفع نیازهای تحقیقاتی پژوهشگاه ابن سینا و راهگشایی در درمان‌های ناباروری و سقط مکرر فعالیت خود را آغاز كرد.

دست اندر کاران این مركز بر این باورند كه ارائه خدمات در بخش ناباروری و سقط مكرر می‌بایست به‌طور كامل، دقیق و یكجا (One Step Clinic) انجام گیرد تا ضمن ایجاد تسریع در روند تشخیص و درمان، ارتقاء كیفیت، حصول بهترین نتیجه و رضایت زوج‌های مراجعه كننده را تأمین نماید. از این‌رو، این مركز‌ خدمات تشخیصی و درمانی خود را برای اولین بار در کشور در قالب شش كلینیك فوق تخصصی درمان ناباروری، درمان سقط مكرر، درمان‌های جایگزین، بررسی سلامت جنین، آندومتریوز و كنترل بارداری‌های پر خطر (پره ناتولوژی)، سلامت جنسی، 8 بخش پاراکلینیکی و آزمایشگاهی و 8 گروه مشاوره ای به انجام می رساند.

از آنجایی که سلامت جنسی یکی از جنبه های تفکیک ناپذیر سلامت باروری محسوب می شود، کلینیک سلامت جنسی به منظور ارائه خدمات جامع، از زمستان سال 1390 فعالیت خود را در مرکز فوق تخصصی ابن سینا آغاز نمود. در این کلینیک به ارائه خدمت در حوزه مشکلات و اختلالات جنسی، بیماری های قابل انتقال از راه تماس جنسی و به طور موکد عفونت های ناشی از هرپس ویروس ها پرداخته می شود.

از جمله توانمندی‌های این مرکز، طراحی ، نصب و بهره برداری اختصاصی از سیستم جامع مدیریت اطلاعات بیماران نابارور، (ICTS) ، برای اولین بار در كشور است.

 

رییس مرکز: دکتر محمد مهدی آخوندی

مدیر مرکز: دکتر بهزاد قربانی

 

اطلاعات بیشتر در پایگاه اینترنتی مرکز به نشانی www.avicennaclinic.ir

شماره تلفن مرکز : 23519 021

آخرین به روز رسانی در دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۵۸
 
 

مرکز رشد

آگهی
ما مصمم هستیم تا در حوزه فناوری سلامت همواره پیشرو و نوآور بوده و با تعالی گرایی و هم افزایی متناسب با نیاز کشور بالاترین سطح رشد را در موفقیت های تجاری در بازار داخلی و خارجی داشته باشیم.

استخدام

جهت ثبت فرم آنلاین استخدام و در صورت بازبودن سیستم برای متقاضیان کار در پژوهشگاه ابن سینا و یا مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا، خواهشمند است به لینک زیر مراجعه فرمایید.

فرم استخدام

گروه پژوهشی جدید

آگهی
مهندسی بافت و پزشکی بازساختی

اخبار مهم

سرویس ایمیل

آگهی

ورود اعضای سایتآمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز8
mod_vvisit_counterدیروز64
mod_vvisit_counterاین هفته372
mod_vvisit_counterاین ماه658

حاضرین در سایت

 2 مهمان حاضر

لینک به سایت