صفحه اصلی ریاست روابط بین الملل
اداره همکاری های علمی و بین المللPDFچاپ

 

اهمیت برقراری تعامل به‌ويژه در زمینه های علمی و تحقیقاتی بر کسی پوشیده نیست. ایجاد پل ارتباطی با اندیشمندان و متخصصان در فراسوی مرزها رسالتی بس خطیر و ارزشمند است که ضرورت وجود واحد روابط بین الملل را در مراکز تحقیقاتی بدیهی می سازد. در این راستا، ارتباط سه‌گانه ميان مراكز تحقيقاتي و فن‌آوري از يك‌سو، بهره‌برداري از محصولات تحقيقاتي در مراكز درماني و مراكز صنعتي از سوي ديگر و جذب مخاطبان اعم از بيماران و محققان از سراسر دنيا، از جمله وظایف مهم واحد روابط بين‌الملل در پژوهشگاه ابن‌سينا است.

اطلاع‌رساني فرصت های تحصیلی و تحقیقاتی مراکز علمی در سطح جهان، برقراري ارتباط با سازمان‌هاي بين‌المللي، انديشمندان و محققان خارج از كشور، برگردان اطلاعات مورد نياز كليه واحدهاي پژوهشگاه،‌ تنظيم تفاهم‌نامه‌‌هاي همكاري با دانشگاه‌ها و مؤسسه‌هاي تحقيقاتي خارج از كشور، ارتباط با بيماران خارج از كشور و ... از ديگر وظايف اين واحد است.

 

 

مدیراداره: سمیه ابوذر (M.A)

آخرین به روز رسانی در دوشنبه ۱۵ فروردين ۱۳۹۰ ساعت ۱۰:۲۴
 
 

استخدام

جهت ثبت فرم آنلاین استخدام و در صورت بازبودن سیستم برای متقاضیان کار در پژوهشگاه ابن سینا و یا مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا، خواهشمند است به لینک زیر مراجعه فرمایید.

فرم استخدام

گروه پژوهشی جدید

آگهی
مهندسی بافت و پزشکی بازساختی

اخبار مهم

سرویس ایمیل

آگهی

ورود اعضای سایتآمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز51
mod_vvisit_counterدیروز371
mod_vvisit_counterاین هفته781
mod_vvisit_counterاین ماه6251

حاضرین در سایت

 9 مهمان حاضر

لینک به سایت