صفحه اصلی ریاست روابط عمومی
روابط عمومیPDFچاپ

روابط عمومی پژوهشگاه به منظور تحقق بخشیدن به اهداف پژوهشگاه و شناساندن دستاوردها و عرضه خدمات آن به جامعه علمی- تحقیقاتی و همچنین عموم مردم مشغول به فعالیت می باشد. این اداره در جهت معرفی پژوهشگاه در قالب تهیه بروشور، کتابچه، فیلم و تولید اخبار از فعالیتهای پژوهشگاه سعی در اطلاع رسانی دستاوردها از طریق رسانه های نوشتاری ، دیداری –شنیداری و الکترونیکی نموده است. در این اداره اطلاع رسانی درون سازمانی و برون سازمانی بطور همزمان صورت گرفته و با برقراری این ارتباطات سعی بر شفاف سازی فعالیتهای پژوهشگاه و سنجش و جلب افکار عمومی می باشد. از اهم فعالیتهای این اداره می توان به تولید فیلم های مرتبط با سمینار و مراکز پژوهشگاه - تصویربرداری از تمامی برنامه های آموزشی، همایشها ، سمینارها- برقراری ارتباط با سازمانهای مرتبط – انعقاد تفاهم نامه و قرارداد در زمینه های مشترک با سایر ارگانها و سازمانها- حضور فعال در نمایشگاههای ملی و بین المللی نام برد.

در مرکز درمان ناباروري و سقط مکرر ابن سینا نیز با قائل شدن جایگاه ویژه برای بیماران و مراجعین به مرکز درمان مشاوره‌های لازم جهت راهگشای بیماران ارایه و مورد توجه این اداره قرار می‌گیرد.

 

 

اعضا:

  • مدیر اداره : صفورا سلیمانی فخر  (M.A)
  • کارشناس مسئول : مرجانه جبلی پور
آخرین به روز رسانی در سه شنبه ۰۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۸
 
 

استخدام

جهت ثبت فرم آنلاین استخدام و در صورت بازبودن سیستم برای متقاضیان کار در پژوهشگاه ابن سینا و یا مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا، خواهشمند است به لینک زیر مراجعه فرمایید.

فرم استخدام

گروه پژوهشی جدید

آگهی
مهندسی بافت و پزشکی بازساختی

اخبار مهم

سرویس ایمیل

آگهی

ورود اعضای سایتآمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز51
mod_vvisit_counterدیروز371
mod_vvisit_counterاین هفته781
mod_vvisit_counterاین ماه6251

حاضرین در سایت

 43 مهمان حاضر

لینک به سایت