صفحه اصلی معاونت آموزشی دفتر ارزشیابی و ارتقاء اعضاء هیأت علمی
دفتر ارزشیابی و ارتقاء اعضاء هیأت علمیPDFچاپ

 

این دفتر به منظور ارزیابی فعالیت‌های علمی ـ پژوهشی و آموزشی اعضای هیأت علمی پژوهشگاه تشکیل شده است. به منظور جذب و بهره‌مندی از نیروهای متخصص در پژوهشگاه، کلیه متخصصین که درخواست عضویت هیأت علمی این پژوهشگاه را دارند، یک سال پس از شروع به فعالیت، از نظر فعالیت‌های علمی ـ پژوهشی توسط کمیسیون ارتقاء مورد ارزیابی قرار می‌گیرند و در صورت کسب امتیازات لازم، می‌توانند درخواست تبدیل وضعیت به عنوان هیأت علمی پیمانی نمایند. این ارزشیابی در مراحل مختلف تبدیل وضعیت اعضای هیأت علمی از پیمانی به رسمی آزمایشی، رسمی آزمایشی به رسمی قطعی و همچنین مراحل مختلف ارتقاء علمی (مربی به استادیاری، استادیاری به دانشیاری و دانشیاری به استادی) صورت می‌گیرد و نتیجه بررسی کمیسیون پس از تأیید به هیأت ممیزه مرکزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یا کمیسیون ارتقاء جهاددانشگاهی جهت صدور حکم مربوط ارسال می‌گردد.

آئین‌نامه‌های مورد استفاده در کمیسیون جهت ارزشیابی و ارتقاء مرتبه اعضای هیأت علمی طبق قوانین موجود جهاد دانشگاهی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ ولی در خصوص تبدیل وضعیت از قراردادی به پیمانی و پیمانی به رسمی، شیوه‌نامه اجرایی توسط این کمیسیون تهیه شده و به تصویب شورای علمی پژوهشگاه رسیده است که بر اساس آن اقدام می‌گردد.

 

رئیس کمیسیون فرعی ارتقاء: دکتر سیدعلی آذین

دبیر کمیسیون فرعی ارتقاء: دکتر علی صادقی تبار

مدیر دفتر ارزشیابی و ارتقاء اعضاء هیأت علمی: حمید حمزه زاده

کارشناس امور هیأت علمی: فاطمه نساجی 

 

آخرین به روز رسانی در چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۰
 
 

استخدام

جهت ثبت فرم آنلاین استخدام و در صورت بازبودن سیستم برای متقاضیان کار در پژوهشگاه ابن سینا و یا مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا، خواهشمند است به لینک زیر مراجعه فرمایید.

فرم استخدام

گروه پژوهشی جدید

آگهی
مهندسی بافت و پزشکی بازساختی

اخبار مهم

سرویس ایمیل

آگهی

ورود اعضای سایتآمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز51
mod_vvisit_counterدیروز371
mod_vvisit_counterاین هفته781
mod_vvisit_counterاین ماه6251

حاضرین در سایت

 7 مهمان حاضر

لینک به سایت