صفحه اصلی معاونت آموزشی اداره نشر کتب علمی
اداره نشر کتب علمیPDFچاپ

 

این اداره مسئول نظارت بر مراحل مختلف تدوین و انتشار کتاب در پژوهشگاه می‌باشد و کلیه مراحل پس از تأیید عنوان کتاب، شامل ترجمه یا تألیف، داوری علمی، ویرایش علمی و ادبی، طراحی و صفحه‌آرایی، اختصاص شابک، اخذ فیپا از کتابخانه ملی، اخذ مجوز چاپ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، هماهنگی چاپ، تحویل کتاب به پژوهشگاه و هماهنگی توزیع کتاب با نظارت این اداره صورت می‌گیرد.

انتشارات پژوهشگاه ابن‌سینا از سال ۱۳۸۱ با اخذ پروانه نشر از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با شماره 6106 به طور مستقل نسبت به دریافت مجوز چاپ و انتشار کتب تألیف یا ترجمه شده توسط اعضای پژوهشگاه و سایر محققان برجسته کشور اقدام می‌نماید.

جهت تصویب چاپ کتاب توسط اداره انتشارات، ابتدا عنوان کتاب در شورای مربوطه و سپس در شورای علمی پژوهشگاه بررسی و تصویب می‌شود. پس از ترجمه یا تألیف کتاب، مجدداً محتوای کتاب و نظر داوران تخصصی در شورای علمی پژوهشگاه مورد بررسی قرار می‌گیرد و پس از تائید نهایی کتاب، این اداره نسبت به طی مراحل بعدی تا انتشار اقدام می‌نماید.

این اداره، در مدت فعالیت خود تاکنون علاوه بر انتشار عناوین متعددی کتاب تخصصی و فوق تخصصی، اقدام به تهیه، تولید و انتشار چندین عنوان DVD آموزشی به عنوان آثار غیرکتابی نموده است.

 

مدیر مسئول انتشارات: دکتر سیدعلی آذین

مدیر اداره نشر کتب علمی: حمید حمزه زاده


علاقه مندان به انتشار کتب علمی خود توسط انتشارات پژوهشگاه ابن سینا، جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانند با شماره تلفن 22404144 داخلی 352 (اداره نشر کتب علمی) تماس حاصل فرمایند.

 

آخرین به روز رسانی در دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۹
 
 

استخدام

جهت ثبت فرم آنلاین استخدام و در صورت بازبودن سیستم برای متقاضیان کار در پژوهشگاه ابن سینا و یا مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا، خواهشمند است به لینک زیر مراجعه فرمایید.

فرم استخدام

گروه پژوهشی جدید

آگهی
مهندسی بافت و پزشکی بازساختی

اخبار مهم

سرویس ایمیل

آگهی

ورود اعضای سایتآمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز51
mod_vvisit_counterدیروز371
mod_vvisit_counterاین هفته781
mod_vvisit_counterاین ماه6251

حاضرین در سایت

 22 مهمان حاضر

لینک به سایت