صفحه اصلی معاونت پشتیبانی
معرفی معاونت پشتيباني و خدمات تخصصيPDFچاپ

معاونت پشتيباني پژوهشگاه با فلسفه ارايه خدمات مورد نياز، به موقع ، به اندازه، و مناسب درجهت دستيابي به اهداف پژوهشگاه، ايجاد شده است. در اين راستا، اهميت و نقش اين معاونت براي دستيابي به اهداف پژوهشگاه داراي پيچيدگي ، گستردگي و تنوع وظايف و مسئوليت هاست.

تدوين استراتژي هاي معاونت به خصوص استراتژي‌ها و سياست‌هاي امور پشتيباني اعم از  منابع انسانی، اداری، مالی، فني و عمومی در راستاي اهداف كلي پژوهشگاه از جمله امور مطالعاتي و كارشناسي اين معاونت است كه همواره، مد نظر همكاران اين حوزه بوده است.

نهايي كردن مطالعات انجام شده در حوزة معاونت، به منظور فراهم كردن امكان تصميم‌گيري ریاست و هيأت رييسه پژوهشگاه، همچنين مشاركت در تصميم‌سازي هاي مشترك با ساير معاونت ها، تعامل با ساير دستگاه‌هاي برون سازماني مرتبط، مانند سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشكي، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و ... از وظايف اين معاونت است.

ابلاغ تصميمات اتخاذ شده در هيأت رئيسة پژوهشگاه به منظور اجراي برنامه در هريك از زير مجموعه‌ها، هدايت امور به منظور اجراي درست و دقيق برنامه‌ها به خصوص در زير مجموعه‌هاي امور پشتيباني نيز از ديگر وظايف اين معاونت است.

وظایف هریک از ادارات این معاونت به صورت خلاصه به شرح ذیل می باشد:

  1. اداره امور اداری و منابع انساني : برنامه‌ريزي، تامين و توسعه نيروي انساني، نظارت برحسن اجراي قوانين و مقررات استخدامي و مالي و اداري
  2. اداره امور مالی: بودجه ریزی و تخصیص اعتبار، پیگیری تامین منابع مالی، ارائه تراز و گزارش های مالی به هیئت رئیسه و سایر ارگان های ذیربط ، پرداخت مطالبات از قبیل حقوق، دستمزد و مزایا
  3. اداره امور فناوری اطلاعات: توسعه، تعمیر و نگهداری زیر ساخت های فناوری اطلاعات( شبکه ها و رایانه ها و ....)
  4. اداره تجهیزات و خدمات تخصصی: تعمیر، نگهداری، کالیبراسیون و نوسازی تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی
  5. تضمین کیفیت : پیاده سازی نظام های مدیریتی، تدوین اهداف و برنامه های پژوهشگاه( کوتاه مدت و بلند مدت)، استاندارد سازی فرایندها، پایش دروندادها و بروندادهای سازمان  • معاون پشتیبانی: مهندس اکبر بابانیا (.M.A)
  • مدیر امور اداری و عمومی: مهندس سعید هاشمی (.M.A)
  • مدیر امور مالی: احمد نوروزی (.B.A)
  • مدیر کنترل و تضمین کیفیت: مهندس سعید هاشمی (.M.A)       
برای دیدن عکس ها با کیفیت بالاتر روی آن ها کلیک کنید


آخرین به روز رسانی در چهارشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۴
 
 

استخدام

جهت ثبت فرم آنلاین استخدام و در صورت بازبودن سیستم برای متقاضیان کار در پژوهشگاه ابن سینا و یا مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا، خواهشمند است به لینک زیر مراجعه فرمایید.

فرم استخدام

گروه پژوهشی جدید

آگهی
مهندسی بافت و پزشکی بازساختی

اخبار مهم

سرویس ایمیل

آگهی

ورود اعضای سایتآمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز51
mod_vvisit_counterدیروز371
mod_vvisit_counterاین هفته781
mod_vvisit_counterاین ماه6251

حاضرین در سایت

 10 مهمان حاضر

لینک به سایت