صفحه اصلی پژوهشکده ها مرکز تحقیقات ایمونولوژی تولیدمثل
معرفي مركز تحقيقاتي ايمونولوژي توليد مثلPDFچاپ

مركز تحقيقات ايمونولوژي توليد مثل در سال 1389، بدنبال گسترش فعاليتهاي گروه ايمونولوژي توليد مثل، با تصويب شواري گسترش دانشگاههاي علوم پزشكي وزارت بهداشت ،‌ درمان و آموزش پزشكي تأسيس شد.( لينك به نامه 65414/1)

اين مركز تحقيقاتي، هم اكنون طرحهاي متعددي را با كمك جمعي از متخصصان علوم پايه پزشكي و باليني در موضوعات ايمونوبيولوژي توليد مثل، سقط مكرر، عدم موفقيت سيكلهاي باروري و اندومتريوزيس،‌ با تأمين بودجه از منابع داخلي و بين‌المللي، در دست انجام دارد. وجه مشخصه اين مركز تحقيقاتي، همكاري مشترك حوزه‌هاي علوم پايه و باليني در كنار هم، براي رفع مشكلات بيماران مي‌باشد، بطوري كه اين مركز با توجه به اولويت‌ها و محورهاي فعاليت خود، مطالعات تحقيقي خود را از درون آزمايشگاهها تا بالين بيماران ادامه مي‌دهد. امروزه،‌ محققان به اين نتيجه رسيده اند كه عوامل ايمني شناسي علت بيش از 50 درصد از مشكلات دوران حاملگي مي‌باشد، كه با توجه به گستردگي وسيع تحقيقاتي پيش رو، اين پژوهشكده اولويت تحقيقاتي خود را در حيطه بررسي سيستم ايمني در طول حاملگي، سقط مكرر، عدم موفقيت‌ سيكلهاي باروري، اندومتريوزيس و نقش تغذيه در بهبود مشكلات دوران حاملگي متمركز كرده است.

تلاش محققين محترم اين مركز منجر به طرحهاي متنوع پايان يافته يا در دست اجرا، ‌مقالات داخلي و خارجي متعدد و ارائه تحقيقات در كنگره‌هاي داخلي و بين المللي شده است.

 

اعضاء هيأت علمي مركز تحقيقات ايمونولوژي توليد مثل

  • دكتر سعيد زارعي
  • دكتر اميرحسن زرناني
  • دكتر عادل شروين
  • دكتر لادن گياهي
  • دكتر مريم توكلي
  • دكتر افسانه محمدزاده
  • دكتر الهام اكبري
آخرین به روز رسانی در چهارشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۰
 
 

استخدام

جهت ثبت فرم آنلاین استخدام و در صورت بازبودن سیستم برای متقاضیان کار در پژوهشگاه ابن سینا و یا مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا، خواهشمند است به لینک زیر مراجعه فرمایید.

فرم استخدام

گروه پژوهشی جدید

آگهی
مهندسی بافت و پزشکی بازساختی

اخبار مهم

سرویس ایمیل

آگهی

ورود اعضای سایتآمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز51
mod_vvisit_counterدیروز371
mod_vvisit_counterاین هفته781
mod_vvisit_counterاین ماه6251

حاضرین در سایت

 49 مهمان حاضر

لینک به سایت