صفحه اصلی معاونت پژوهش و فناوری
معرفی معاونت پژوهشی و فناوریPDFچاپ

از مهم‌ترین وظایف و اهداف مصوب پژوهشگاه، دستیابی به دانش فنی در زمینه فن‌آوری‌های نوین علوم زیستی، دستیابی به جایگاه قطب علمی در کشور در زمینه فن‌آوری‌های نوین در علوم زیستی است.

در این راستا، معاونت پژوهشی و فناوری با مأموریت بستر سازی برای انجام طرح‌های پژوهشی بنیادی ،توسعه ای، و کاربردی در زمینه محورهای تخصصی این پژوهشگاه شامل تولیدمثل، سرطان، آنتی‌بادی‌های پلی منوکلونال، فرآورده‌های نوترکیب و بیولوژیک، اخلاق‌زیستی، نانو فناوری و انتشار نتایج طرح‌ها در نشریه‌های بین المللی در رفع نیازهای تحقیقاتی بخش‌های تشخیصی و درمانی در زمینه فن‌آوری‌های نوین می کوشد.

معاونت پژوهشی و فناوری این پژوهشگاه می‌کوشد امکانات لازم و متناسب با برنامه‌ها و طرح‌های تحقیقاتی از طریق ارتباط فعال و سازنده با سایر مؤسسه‌ها و مجامع علمی و پژوهشی بین المللی و داخلی در چارچوب مقررات و ضوابط فراهم آورد تا متخصصان و محققان پژوهشگاه امکان فعالیت‌های پژوهشی را به بهترین شکل داشته باشند. از این رو، جذب و نگهداری نیروهای خلاق، بسترسازی مناسب جهت ارائه طرح‌های مبتکرانه توسط اعضای محترم هیأت علمی، طراحی و پیاده‌سازی روش‌های حمایتی از پژوهشگران در زمینة همکاری‌های مشترک، ارائة خدمات و امکانات لازم جهت انجام طرح‌های پژوهشی در سرلوحه فعالیت‌های این معاونت قرار دارد.

 

معاون پژوهشی و فناوری: دکتر محمد رضا صادقی (.Ph.D)

آخرین به روز رسانی در دوشنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۱۷
 
 

استخدام

جهت ثبت فرم آنلاین استخدام و در صورت بازبودن سیستم برای متقاضیان کار در پژوهشگاه ابن سینا و یا مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا، خواهشمند است به لینک زیر مراجعه فرمایید.

فرم استخدام

گروه پژوهشی جدید

آگهی
مهندسی بافت و پزشکی بازساختی

اخبار مهم

سرویس ایمیل

آگهی

ورود اعضای سایتآمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز51
mod_vvisit_counterدیروز371
mod_vvisit_counterاین هفته781
mod_vvisit_counterاین ماه6251

حاضرین در سایت

 34 مهمان حاضر

لینک به سایت