اداره امور پژوهشیPDFچاپ

این اداره در راستای وظایف تعیین شده معاونت پژوهشی و فناوری پژوهشگاه، به ساماندهی روند طراحی و تصویب و اجرای طرح‌ها، نظارت بر روند اجرای طرح بر اساس زمان‌بندی طرح، نظارت بر روند داوری طرح، نظارت بر روند تهیه گزارش پایانی طرح، گرنت یابی برای پروژه‌های پیشنهادی با همکاری پژوهشکده‌ها و سایر واحدها، ساماندهی به انتشارات علمی اعضای محترم هیات علمی پژوهشگاه مقاله‌ها و خلاصه مقاله‌ها، نظارت و مستندسازی انتشارات اعضای محترم هیأت علمی پژوهشگاه بر اساس آیین نامه های مصوب، هماهنگی‌های لازم برای‌تشکیل جلسه‌های شورای علمی و کمیته اخلاق و تهیه مصوبه‌های مربوطه می‌پردازد.

این اداره در راستای تسهیل عملکرد پژوهشی محققان پژوهشگاه، پايگاه داده ثبت طرح‌های پژوهشی اعضای محترم هیات علمی را با همکاری اداره فن‌آوری اطلاعات پژوهشگاه طراحی و راه‌اندازی کرده است تا اعضا بتوانند ضمن ثبت سریع ایده های خود برای به روزرسانی و ساماندهی طرح‌های پژوهشی، مقاله و ... خود اقدام کنند.

 

کاربران محترم

دریافت فرمها و مستندات مرتبط با طرح، مقاله، و یا خلاصه مقاله، تنها از شبکه داخلی پژوهشگاه و از طریق پايگاه داده‌هاي اطلاعات پژوهشي (سامان پژوه) پژوهشگاه ابن سینا امکان پذیر است.

 

مدیر اداره: هاله ملکی (.M.B.A)

   

 

مقالاتخلاصه مقالات
آخرین به روز رسانی در دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۱۱
 
 

استخدام

جهت ثبت فرم آنلاین استخدام و در صورت بازبودن سیستم برای متقاضیان کار در پژوهشگاه ابن سینا و یا مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا، خواهشمند است به لینک زیر مراجعه فرمایید.

فرم استخدام

گروه پژوهشی جدید

آگهی
مهندسی بافت و پزشکی بازساختی

اخبار مهم

سرویس ایمیل

آگهی

ورود اعضای سایتآمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز51
mod_vvisit_counterدیروز371
mod_vvisit_counterاین هفته781
mod_vvisit_counterاین ماه6251

حاضرین در سایت

 48 مهمان حاضر

لینک به سایت